KONST / Litografier / Färglitografi 9412318
nr 941 2318
Färglitografi
Lars Jonsson, Gotland, 156/200, signerad, motivet: 40x56
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 februari 2015
kl 20:42:28
100 kr
250 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)